Ужгородка стала призеркою європейського фестивалю з бодібілдингу у Барселоні (ФОТО)

Світові зірки бодібілдингу та фітнесу з'їхалися до Барселони (Іспанія), аби випробувати свої сили та позмагатися за першість

Ужгородка стала призеркою європейського…

Останні дні вересня в спортивному житті світу відзначилися масштабними змаганнями-фестивалем – Arnold Classic Europe, пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Закарпатський кореспондент". Позмагатися приїхали і представники України. За результатами Arnold Classic Europe, команда здобула у скарбничку перемог 11 перших місць, чотири - других і три - третіх.

Однією з тих, хто привіз із Барселони почесну нагороду, стала й закарпатська спортсменка – абсолютна чемпіонка України з бодіфітнесу Юлія Гомбош-Лавриненко, яка посіла на змаганнях друге місце.

Юлія Гомбош-Лавриненко виступала в категорії "Бодіфітнес" (до 163 см). У цій категорії змагалися 15 спортсменок. За сумою суддівських балів, саме ужгородка виборола срібну нагороду змагань, причому до "золота" забракло всього трьох балів.

Спортсменка готується до участі в чемпіонаті світу, де виступатиме в двох категоріях – бодіфітнес (до 163 см) і парне позування.

Нагадаємо, у Мукачеві брейк-дансери влаштували показові виступи.