На Закарпатті СБУ розробила програму захисту від тероризму

Програма націлена на посилення захисту держави, суспільства і громадян від проявів тероризму

Про це Depo.Закарпаття повідомили у прес-службі Закарпатської облради

На розгляд обласних депутатів виноситься проект рішення "Про Регіональну програму боротьби з тероризмом на 2019 – 2020 роки", який заздалегідь оприлюднений на сайті облради.

Програма націлена на посилення захисту держави, суспільства і громадян від проявів тероризму, виявлення та усунення причин і умов, які можуть призвести до вчинення терористичних актів на території області, ефективну координацію діяльності в регіоні суб'єктів боротьби з тероризмом у запобіганні терористичним актам щодо державних діячів, критичних об'єктів життєзабезпечення населення, об'єктів підвищеної небезпеки, що загрожують життю і здоров'ю значної кількості людей, та їх припиненні.

Фінансування заходів Програми здійснюватиметься згідно з кошторисом за рахунок коштів обласного бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством, у сумі 14 670,0 тис. грн протягом 2019-2020 років.

Контроль за виконанням цього документу після схвалення депутатським корпусом облради здійснюватиме профільна постійна комісія обласної ради з питань законності, правопорядку, майна та приватизації, регламенту.

Нагадаємо, на Закарпатті від природних катаклізмів захистять понад 40 населених пунктів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Мітки: #СБУ