На Закарпатті від природних катаклізмів захистять понад 40 населених пунктів

У наступні три роки роботи з побудови берегоукріплень в області продовжаться й значно активізуються

На Закарпатті від природних катаклізмів…

Про це йдеться на сайті голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, пише Depo.Закарпаття.

Заходи із захисту населення області від природних катаклізмів лягли в основу проектів, які планується реалізувати на Закарпатті протягом 2019-2021 років. "У нас щороку бувають паводки, буревії, градобої та інші стихійні лиха. Найбільш руйнівні з них – це осінні та весняні паводки, на ліквідацію наслідків яких доводиться витрачати величезні бюджетні кошти. У наступні три роки роботи з побудови берегоукріплень в області продовжаться й значно активізуються", – наголосив під час засідання Ради регіонального розвитку області Москаль.

Пріоритетом для обласної влади залишаються роботи з реконструкції дамб та побудови протиповеневих споруд. "Заплановано здійснити реконструкцію дамб річок Тиса і Боржава на ділянці між селами Вари та Бадалово Берегівського району. Нова дамба захистить від підтоплень 22 населені пункти Берегівщини. Наступний проект – реконструкція лівобережної захисної дамби річки Тиса між селами Гетеня й Чорнотисово Виноградівського району. Дамба захистить від підтоплення 12 сіл Затисянщини. Беремося за відновлення та будівництво протиповеневих споруд на річці Теребля в селах Колочава, Негровець, Синевир Міжгірського району, які захистять від паводкових вод село Негровець, школу зі спортивним майданчиком і нижню частину села Синевир", – розповів Москаль

Голова облдержадміністрації повідомив про заплановані заходи із захисту від затоплення водами річок Тиса і Тересва нижньої частини селища Тересва Тячівського району. Це село постраждало від паводка ще в 2008 році, а нові берегоукріплення захистять нижню частину Тересви, залізничну колію і виробничі потужності. "Ми знаємо з гіркого досвіду, що заходи для запобігання стихійного лиха коштують набагато дешевше, ніж заходи на ліквідацію наслідків стихії", – підкреслив Геннадій Москаль.

Нагадаємо, Рада регіонального розвитку Закарпатської області обговорила ключові позиції перспективного плану розвитку краю на 2019-2021 роки.

Всі новини Ужгорода та Закарпаття сьогодні читайте на Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme