На "Червеному вині" обрали найкращих виноробів фестивалю (ФОТО)

У Мукачеві відзначили переможців найбільшого винного  фестивалю  країни "Червене вино"

На "Червеному вині" обрали найкращих вин…

Про це Depo.Закарпаття повідомили в Мукачівській міській раді.

У неділю, 13 січня, на території фестивального містечка нагородили переможців найбільшого винного фестивалю країни "Червене вино". Дипломи та сертифікати переможцям вручав міський голова Андрій Балога.

Напередодні працювала дегустаційна комісія за участі науковців двох університетів, представників Асоціації виноробів та виноградарів, регіональної туристичної організації Закарпаття. Цьогоріч запроваджено й нова номінація - "Народний вибір", яку визначають шляхом голосування відвідувачі фесту.

Переможцями 24-го фестивалю "Червене вино-2019"став винороб Стефан Шімон за вино "Неро" в номінації "Вибір мера Мукачева". Він отримав сертифікат в розмірі 10 тис. грн. Винороб Василь Анталовський за вино "Каберне" в номінації "Краще фестивальне вино Закарпаття 2019" отримав сертифікат в розмірі 15 тис. грн. Головний переможець фестивалю-конкурсу винороб Руслан Орос за вино "Аліберне" в номінації "Краще червоне вино Закарпаття 2019" отримав сертифікат в розмірі 20 тис. грн.

Вже 144 січня буде оголошено переможця в номінації "Народний вибір".

Нагадаємо, що цьогоріч у фесті взяло участь кращих 40 виноробів краю. Завершиться фестиваль завтра святкуванням Дня Василя-2019 з виступами народних і колядницьких колективів

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook