Як у Мукачеві офіційно та врочисто відкривали "Червене вино" (ФОТО)

Серед цьогорічних новинок фестивалю  запровадження нової номінації вин - "Народний вибір"

Найбільший фестиваль вина країни "Червене вино" ввечері 10 січня урочисто відкрили у Мукачеві, повідомили Depo.Закарпаття в Мукачівській міськраді.

До цього відбулися виступи колядницьких колективів, бетлегемів міста та краю на території парку "Перемога". Фест офіційно відкрив міський голова Андрій Балога, який побажав гостям приємних вражень та запросив усіх до фестивального містечка, де можна гарно та душевно відпочити, поринути в закарпатський колорит, продегустувати червене вино та неймовірні страви. Опісля, Віктор Янцо, лідер гурту "Rock-H" виконав гімн фестивалю - композицію "Вінко червеноє".

Серед цьогорічних новинок фестивалю запровадження нової номінації вин - "Народний вибір". Родзинкою фестивалю стала і об'єднана локація крафтових продуктів закарпатських виробників "Закарпатський кошар".

Розважатимуть гостей колядницькі колективи, кращі закарпатські гурти, організовані анімаційні-та фотозони, проводитимуться сімейні ігри з подарунками, інтерактивні конкурси з "дорослими" призами - винами від переможців попередніх фестивалів "Червене вино".

Урочисте закриття фестивалю, нагородження переможців відбудеться у неділю, о 14:00. Переможці отримують дипломи та спеціальні призи.

Нагадаємо, що на фесті у Мукачеві представили вино від сажотруса Берті Бачі (ФОТО, ВІДЕО)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття