Китай має на Закарпатті серйозні наміри

Одна з потужних китайських шанхайських компаній має намір інвестувати у будівництво на Закарпатті сонячної електростанції

Китай має на Закарпатті серйозні наміри…

Про це Depo.Закарпаття повідомила пресслужба ОДА.

У середу, 11 вересня, в обласному муздрамтеатрі в Ужгороді Надзвичайний і Повноважний посол КНР пан Ду Вей, перший заступник голови облдержадміністрації Іван Дуран, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, інші офіційні особи урочисто відкрили фотовиставку, присвячену 70-річчю створення Китайської Народної Республіки. Акція проходить у рамках "Днів Китаю" в Ужгороді.

"Ми бачимо можливу співпрацю у запровадженні на Закарпатті  китайських ІТ і медичних технологій, будівництві аеропорту і доріг, курортів. Розраховуємо, що нинішній візит і "Дні Китаю" дадуть потужний поштовх нашій економічній і культурній співпраці", - звернувся до присутніх Дуран.

Посол подякував за запрошення відвідати Закарпаття, про що він давно мріяв. Дипломат відзначив, що Закарпаття має унікальні ресурси і китайська сторона прагне інвестувати сюди свої кошти. Зокрема, у переробку деревини, сферу туризму, лікування і реабілітації, відновлювальну енергетику та зв’язок. "Одна з потужних китайських шанхайських компаній має намір інвестувати у будівництво на Закарпатті сонячної електростанції і станцію розподілення електроенергії на 440 Вт. Це дасть змогу не тільки задовольнити попит Закарпаття, а й експортувати електроенергію назовні. Також ймовірна співпраця у розвитку інфраструктури, зокрема, покращення дорожнього покриття. Китай також зацікавлений в обміні студентами", - сказав Ду Вей.

Нагадаємо, китайська делегація мала зустріч із представниками влади в облдержадміністрації.

Нагадаємо також, що у липні Закарпатську область з робочим візитом відвідала делегація провінції Юньнань Китайської Народної Республіки, яку очолював заступник директора Всекитайських зборів народних представників провінції Ян Баоцзян. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook