Чим закарпатські урядники заманюють в область китайців

В Ужгороді з діловим візитом перебуває делегація Китаю

Чим закарпатські урядники заманюють в об…

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на офіційний сайт ОДА.

Делегацію Китаю, яка з діловим візитом перебуває в Ужгороді, очолює Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Ду Вей. У вівторок, 10 вересня, високих гостей прийняв в.о. голови облдержадміністрації Іван Дуран. 

У вітальному слові урядник зазначив, що влада Закарпаття розраховує на конструктивну розмову і конкретні домовленості. "Сподіваюся, що ваш візит дасть поштовх розвитку економіки Закарпаття і України загалом. Наша область – унікальна, бо межує з чотирма країнами Євросоюзу, має надзвичайні природні ресурси і клімат, який спонукає до розвитку туризму. Тому запрошуємо китайських підприємців долучитися до реалізації економічних проектів у нашому краї таких як будівництво аеропорту, доріг, спортивних споруд. Дуже важливою проблемою в області є збір і переробка відходів, тож нам необхідні сміттєпереробні комплекси. Також пропонуємо співпрацю у туристично-рекреаційній сфері, обміні студентами і науковцями", - розповів китайцям Дуран.

Урядник нагадав, що в жовтні в Ужгороді відбудеться інвестиційний форум "Закарпаття – бізнес в центрі Європи" і запросив на захід гостей. "Цікавим було б відкрити на Закарпатті китайський дім та взяти участь у залученні ІТ технологій у нашу область", - зауважив в.о. голови ОДА.

Ду Вей висловив подяку за запрошення і пропозиції співпраці. Дипломат запевнив, що всі вони будуть уважно вивчені.

Нагадаємо, що у липні Закарпатську область з робочим візитом відвідала делегація провінції Юньнань Китайської Народної Республіки, яку очолював заступник директора Всекитайських зборів народних представників провінції Ян Баоцзян. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook