ФК "Минай" здобув першу нічию у міжсезонні

Минайці зіграли товариський матч проти "Мункача". Попри значну перевагу у другому таймі, "Минаю" не вдалося втілити свою перевагу у забиті м'ячі

Журналіст регіональної редакції Depo.Закарпаття
ФК "Минай" здобув першу нічию у міжсезон…

Після низки невдач у товариських матчах минайці нарешті зіграли унічию. У Дерцені ФК "Минай" зустрівся із дебютантом Другої ліги, місцевим "Мункачем". Про це повідомили у інформаційному відділі клубу, пише Depo.Закарпаття

У першій половині гри на поле вийшли потенційні новачки "Минаю". Їм не вистачило зіграності, щоб забити у ворота супрника. У другому таймі грали футблісти основи і минайці домінували. Проте їм не вдалося втілити свою перевагу у забиті м'ячі. Матч закінчився із рахунком 0:0.

Наступну товариську гру "Минай" проведе 9 липня. Закарпатці зіграють проти "Прикарпаття" у Моршині.

Нагадаємо, ФК "Минай" має шанс повернутися до УПЛ. "Олімпік" знявся із чемпіонату України. Це дає шанс повернутися до "вишки" закарпатцям.