Фільм закарпатського режисера про бранців Кремля здобув сьому нагороду

Журі ХVI Київського міжнародного фестивалю "Кінолітопис" визнало стрічку В’ячеслава Бігуна переможцем національного конкурсу в номінації "Документальні українські короткометражні фільми"

Фільм закарпатського режисера про бранці…

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на "Час Закарпаття".

Фільм закарпатського режисера В’ячеслава Бігуна "Сильні духом" про першого успішного звільненого бранця Кремля Юрія Яценка здобув сьому нагороду, стаючи одним із найтитулованіших українських фільмів.

Журі ХVI Київського міжнародного фестивалю "Кінолітопис" визнало стрічку переможцем національного конкурсу в номінації "Документальні українські короткометражні фільми". Один із фестивальних показів фільму відбувся у день звільнення Олега Сенцова, про якого, як і про інших бранців, ідеться в стрічці.

Так фільм "Сильні духом", попри його ігнорування низкою українських кінофестивалів, здобуває визнання глядачів, кінокритиків і колег. Раніше його відзначили Фестиваль документального кіно "Скарб Солідарності", Міжнародний фестиваль історичного кіно, МКФ "БРУКІВКА", "Громадський проектор" і "Кіномаршрут".

Нагадаємо, що документальний фільм закарпатця В'ячеслава Бігуна "Серце мами Гонгадзе" став найпопулярнішим і найретинговішим українським документальним фільмом за версією найбільшої та найавторитетнішої світової кінобази IMDb.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook