Фільм закарпатського режисера став одним із найпопулярніших за версією світової кінобази IMDb

До провідної сотні фільмів входять ще кілька стрічок режисера. Загалом у переліку представлено близько 1700 українських стрічок

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Заголовок".

Надихаючий документальний фільм закарпатця В'ячеслава Бігуна "Серце мами Гонгадзе" став найпопулярнішим і найретинговішим українським документальним фільмом за версією найбільшої та найавторитетнішої світової кінобази IMDb. До провідної сотні фільмів входять ще кілька стрічок режисера. Загалом у переліку представлено близько 1700 українських стрічок.

Київська прем'єра епічної стрічки про Лесю Гонгадзе "Серце мами Гонгадзе" відбулася 14 вересня 2017 року. Фільм схвально прийнялиглядачі та критики, він здобув п'ять відзнак й відбирався на численні кінофестивалі. Нещодавно відбулася низка показів фільму до Дня матері. З 17 жовтня 2018 року стрічку можна переглянути в прокаті в кінотеатрі "Жовтень" у Києві.

Режисер фільму В'ячеслав Бігун – кінематографіст і вчений-юрист, родом із Закарпаття. Навчався й працював у провідних університетах і наукових установах світу (Львівський ун-т, Інститут держави і права НАНУ, Гейдельберг, Сорбонна та ін.), юристом – в Європейському суді з прав людини. Кандидат юридичних наук, магістр кіномистецтв. Автор більше 500 публікацій, а також близько 20 фільмів (частина – у вільному доступі), які за останні роки здобули 40 нагород.

Нагадаємо, в рамках мультикультурного форуму "СлободаКульт" письменник, поет та громадський діяч Сергій Жадан презентував ужгородській аудиторії вірші з нової книги "Антена", яка вийде з друку восени цього року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Мітки: #рейтинг