До кінця 2018 року запустять авіасполучення із Закарпаттям, - Омелян

Міністр інфраструктури України подякував всій команді "Украероруху", а також  Європейській агенції з безпеки польотів за успішну співпрацю

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на офіційну сторінку Геннадія Москаля.

У вівторок, 10 липня, "Украерорух" та Європейська агенція з безпеки польотів (EASA) підписали Контракт щодо сертифікації "Украероруху" відповідно до норм Європейського Союзу (ЄС). Сертифікація Украероруху ініційована Словацькою стороною в контексті створення умов для використання повітряного простору Словацької Республіки при виконання операцій на аеродромі "Ужгород", а також визнання "Украероруху" провайдером аеронавігаційних послуг на території Словацької Республіки.

Підписання відбулося в присутності Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна в м.Страсбург (Франція). Міністр подякував всій команді "Украероруху", а також Європейській агенції з безпеки польотів за успішну співпрацю, спрямовану на розвиток української авіації у відповідності до європейських норм і стандартів. "Питання відновлення повноцінної роботи аеропорту "Ужгород" є пріоритетним для Міністерства. Ми отримали конкретне завдання від Президента України – до кінця 2018 року запустити авіасполучення із Закарпаттям", – наголосив Омелян.

Виконавчий директор EASA Патрик Кі під час двосторонньої зустрічі з Омеляном на 36-й Пленарній сесії Європейської конференції цивільної авіації позитивно відзначив факт підписання Контракту щодо сертифікації Украероруху відповідно до норм ЄС.

Нагадаємо, що восени 2016-го Омелян пообіцяв, що аеропорт запрацює навесні 2017-го.

У лютому ц.р. Міністерство інфраструктури України погодило виділення 58 тисяч євро на проведення сертифікації Державного підприємства з обслуговування повітряного руху України в аеродромі "Ужгород".

Читайте також: Чи переможе Москаль "Украерорух" в битві за аеропорт "Ужгород"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття