ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ужгородський аеропорт не "літає" через чвари та скандали в "Украерорусі", - Москаль

Міністр інфраструктури Володимир Омелян уже двічі приїжджав на Закарпаття, щоб оглянути Ужгородський аеропорт, і двічі обіцяв відновити його повноцінну роботу

Depo.
20 травня 2018 15:23
ФОТО: depo.ua

Постійні чвари, скандали, корупційні звинувачення і управлінська криза, яку вже більше півроку переживає Державне підприємство "Украерорух", відтягують перспективу відновлення повноцінної роботи Міжнародного аеропорту "Ужгород" на невизначений термін. Так вважає голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, інформує Depo.Закарпаття з посиланням на офіційний сайт губернатора.

"Міністр інфраструктури Володимир Омелян уже двічі приїжджав на Закарпаття, щоб оглянути Ужгородський аеропорт, і двічі обіцяв відновити його повноцінну роботу. Вперше восени 2016-го пан Омелян пообіцяв, що аеропорт запрацює навесні 2017-го. І недотримав слова. Вдруге в квітні 2018-го пообіцяв відновити повноцінну роботу аеропорту ще цього року. Але з огляду на постійні скандали в ДП "Аерорух", без втручання якого Ужгородський аеропорт не запрацює на повну силу, ця обіцянка знову залишиться невиконаною. І це ще один аргумент, що для відновлення роботи єдиного на Закарпатті аеропорту слід сподіватися не на державну підтримку, а на іноземні інвестиції", - наголошує Москаль.

Нагадаємо, що після закінчення відповідної міждержавної угоди між Україною та Словаччиною аеропорт обслуговує повітряні судна тільки в режимі прямої видимості. Оскільки встановлене в Ужгороді обладнання "Украероруху" застаріле й не відповідає вимогам Євросоюзу, сподівань на повторне підписання міждержавної угоди між Україною й Словаччиною практично немає.

У лютому ц.р. Міністерство інфраструктури України погодило виділення 58 тисяч євро на проведення сертифікації Державного підприємства з обслуговування повітряного руху України в аеродромі "Ужгород".

Читайте також: Чи переможе Москаль "Украерорух" в битві за аеропорт "Ужгород"

Більше про життя Прикарпаття та Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook