Знайдений у Карпатах лижник каже, що ще одну ніч не пережив би (ВІДЕО)

Першими туриста знайшли двоє місцевих жителів - брати Гаджеги, вони йшли до хатини на лижах. На всюдиході їхало двоє лісників Березниківського лісництва

Про це йдеться в сюжеті "ТСН", пише Depo.Закарпаття.

Знайдений у Карпатах киянин Ігор Грищенко під наглядом лікарів. Ігорю самому вдалося вийти на звязок. Він зателефонував рятувальникам та повідомив, що перебуває у будиночку лісника, неподалік невеликої річки. За цими орієнтирами пошуковій групі учора пізно ввечері вдалося відшукати чоловіка.

Близько опівночі до Свалявської районної лікарні доправили знайдено лижника. Стан був тяжкий, його одразу доправили до реанімації. Хоч в Ігоря обморожені кінцівки, загрози для життя немає. "Доставлений він у порушеному стані із загальним переохолодженням, відмороженням пальців нижніх кінцівок середньої степені важкості. Пацієнт у свідомості, адекватний, реагує на звернену мову, відповідає на всі питання", - каже заступник головного лікаря Свалявської ЦРЛ Мирослав Мелеш.

Шукали Ігоря п'ять днів. Він вийшов на зв'язок саме у той момент, коли над горою Гимба вдруге за день пролітав гелікоптер рятувальників. Він почув звук гвинтокрила, зміг відігріти телефон і зателефонувати на 101. Ігор справді мав при собі запальничку, яка фактично його врятувала. Він розпалив вогнище і міг грітися.

Першими туриста знайшли двоє місцевих жителів - брати Гаджеги, вони йшли до хатини на лижах. На всюдиході їхало двоє лісників Березниківського лісництва.

Лісник каже, що завдяки тому, що Ігор підготовлений спорсмен, зміг протриматися більше чотирьох діб. Коли його знайшли він сидів у хатині, зміг подати руку, сам вийшов і пересів в машину, і розповів про свої пригоди. "Він не зразу зійшов, тоді коли спочатку шукали рятувальники, його ще там не було, він 2 дні провів у лісі. Потім один день він закопався в стіг сіна, перебув одну ніч, а потім вийшов на цей будиночок. Там знайшов залишки їжі, розпалив багаття і так пробув ніч. Він на своїх ногах, але був важкий такий, дуже втомлений, казав, що сам цієї ночі не пережив", - переповідає лісник Березниківського лісництва Іван Дукай.

У Свалявській лікарня врятований лижник перебував ніч. Нещодавно киянина доправили до ужгородської обласної лікарні, тепер ним опікуються лікарі опікового центру.

Нагадаємо, що лижник, що пішов з товаришем у гори, зник ще на Різдво. Його шукали чотири доби, залучали гелікоптер та собак й усе безрезультатно. Ігорю самому вдалося вийти на зв'язок. Читайте ХРОНІКУ подій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття