Заради чого бодай раз в житті варто підкорити вершину Чорногірського хребта (ФОТО)

Гора Петрос - одна з найвищих вершин гірського масиву Чорногора, популярний об'єкт пішохідного туризму, з якого відкриваються неймовірні краєвиди

Петрос - гора в Українських Карпатах, у Рахівському районі Закарпатської області. Одна з найвищих вершин гірського масиву Чорногора, пише Depo.Закарпаття. Висота - 2020 м. Розташована у північно-західній частині масиву між горами Шешул (на південному заході) і Говерла (на сході).

Західний і південно-західний схили круті з численними кам'яними розсипищами, північний та північно-східний — урвисті, зі скельними виступами. Є давньольодовикові форми рельєфу.

Краєвиди з Петроса майже такі ж, як із Говерли. Особливо гарно виглядає головний хребет Чорногори, який можна спостерігати по всій його довжині — від Говерли до Попа Івана. Чіткіше, ніж з Говерли, видно Близницю і за нею — ряд полонин хребта Свидівець.

На північно-західних схилах гори бере початок струмок Кевеле, лівий доплив Чорної Тиси. На північних - струмок Козменщик, що проходить попри одноіменний туристичний притулок та далі у с. Лазещина.

Нагадаємо, у мережі показали неймовірне відео туманних Карпат.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття