ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Занедбані закарпатські дороги "просять" грошей

В області з року в рік катастрофічне недофінансування доріг: пропущено від трьох до п'яти міжремонтних термінів, покриття зношене і давно потребує відновлення
Depo.
21 квітня 2015 12:25
ФОТО: depo.ua
Занедбані закарпатські дороги "просять" грошей
Занедбані закарпатські дороги "просять" грошей

На балансі Служби автодоріг у Закарпатській оласті знаходиться 3348км доріг загального користуваннядержавної власності, пише "Закарпаття.depo.ua."

"Із пошкоджнних 2580 км доріг нині ліквідовано ямковість тільки 164 км, - зазначив на сьогоднішій прес-конференції начальник Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Михайло Попович. Для повного виконання вказаних робіт необхідно близько 93млн.грн., а фінансове забезпечення складає лише 42%."

У цьому році фінансування утримання 1км дороги складає 20 тис. грн. У сусідній Словаччині у 7 разів більше, а у таких розвинених європейських державах як Франція, Італія та Німеччина більше, ніж у 100 разів.

Ще однією вагомою проблемою є те, що в області на даний час немає жодної ні дорожньо-будівельної, ні мостобудівельної організації, - бідкаються дорожники і нарікають на "пресинг" фіксальних органів.

Біда в області і з мостами. Сьогодні 70% мостів потребують негайного ремонту, реконструкціі чи посилення.

Спеціалісти кажуть, не чекають значної допомоги від держави в такий скрутний час. Більше того, не розраховують і на підтримку закордонних інвесторів, які всі як один обіцяють співпрацю після налагодження ситуації в Україні. Тож, єдиним виходом є раціональне використання та розподіл коштів на місцевих рівнях.