ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпаття запрошує на День Дунаю

День є спільним пан-європейським заходом, який відзначається щорічно в кінці червня в 14 країнах басейну річки під егідою Міжнародної комісії з захисту р. Дунай
Depo.
18 червня 2015 12:51
ФОТО: depo.ua
Закарпаття запрошує на День Дунаю
Закарпаття запрошує на День Дунаю

День Дунаю в Україні традиційно святкують в басейні річки Тиси, однієї з найбільших приток Дунаю, пише Закарпаття.depo.ua

Програма цьогорічного свята включатиме в себе наступні заходи:

1) Дитячий фестиваль "Тиса - молодша сестра Дунаю"

13:00 - м. Рахів, площа перед будинком культури

Підбиття підсумків еко-моди

Конкурс еко-моди - це показ костюмів, вироблених як з природніх матеріалів, так і з відходів. Переможці (перше, друге та третє місця) будуть нагороджені цінними подарунками, всі інші отримають заохочувальні призи. Переможець конкурсу отримає можливість представити Україну на європейському конкурсі серед всіх країн Дунайського басейну.

Майстер-клас з плетіння маскувальної сітки "Подаруй воїну захист!"

Запрошуємо всіх учасників свята приєднатися до спільного виготовлення маскувальної сітки для закарпатських воїнів АТО, даруючи нове життя старим речам і маскування захисникам.

Майстер-клас дитячого гриму "Природній світ: перевтілення!"

Для наймолодших буде можливість на святі перетворитися у представника тваринного чи рослинного світу Карпат. Метою майстер-класу є створити співпереживання у дітей за стан природи Карпат.

2) Підбиття підсумків конкурсу "Пластикові скарби"

Приблизно за тиждень до Дня Дунаю буде оголошено змагання серед молоді міста Рахова, хто більше назбирає ПЕТ пляшок. Учасники у командах маютьз аздалегідь збирати ПЕТ пляшки, скласти їх у визначеному місці та повідомити до 27 червня організаторів про місце зберігання та можливий час вивезення ПЕТ пляшок для визначення їх ваги. За результатами зважування визначається команда-переможець конкурсу. Учасники отримають сертифікати та подарунки від організаторів та партнерів заходу.

3) Урочиста передача контейнерів для збору вторсировини

З метою зменшення забруднення Тиси побутовими відходами компанія Кока-Кола Беверіджиз Україна передасть у смт. Ясіня Рахівського району 8 контейнерів (1100 л.) для роздільного збору відходів.

Більше про життя краю читайте на Закарпаття.depo.ua