ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпаття протягом трьох тижнів відвідали 400 тисяч туристів

Усі кафе, ресторани, готелі - були забиті туристами. Забронювати місця в готелі вже неможливо було за кілька тижнів до травневих свят
Depo.
6 травня 2015 16:57
ФОТО: depo.ua
Закарпаття протягом трьох тижнів відвідали 400 тисяч туристів
Закарпаття протягом трьох тижнів відвідали 400 тисяч туристів

У цей час по всій області проводили різноманітні фестивалі та ярмарки. Туризмознавець Федір Шандор каже, що в цей час в нашу область приїхало близько 400 тисяч туристів, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на galagov.tv.

"До війни на Сході України в Закарпатті було менше туристів, ніж зараз. Приблизна статистика, якщо порахувати кількість білетів, заброньованих готельних номерів - це 350-400 тисяч людей за три тижні. На це вплинуло кілька факторів: погіршення видачі шенгенських віз, відповідно люди не їдуть закордон, це і подорожчання іноземної валюти, це і втрата Азовського моря. Це в сукупності спричинило те, що люди, котрі ніколи не їздили на Західну Україну, приїхали відпочивати сюди", - розповів туризмознавець Федір Шандор.

Експерт переконаний - така позитивна динаміка збережеться. Закарпаття готове щотижня більш-менш якісно приймати 250 тисяч туристів. Це принесе дохід мешканцям та допоможе пережити кризу.