ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпаття презентувало свої туристичні можливості на виставках у Чехії

Протягом 14-17 січня у Брно відбулися виставки, присвячені розвитку туризму
Depo.
19 січня 2016 13:36
ФОТО: depo.ua
Закарпаття презентувало свої туристичні можливості на виставках у Чехії
Закарпаття презентувало свої туристичні можливості на виставках у Чехії

Участь у виставках взяли туристичні підприємства, організації, представники органів влади та автоперевізники з європейських країн, інформують Depo.Закарпаття у Закарпатській ОДА.

Виставковий стенд України відвідали кілька тисяч туристів, які отримали всю необхідну інформацію про туристичний потенціал Закарпатської області.

Організатори виставкового стенду України провели презентації туристичного потенціалу Закарпатської області, сільського туризму краю, а також туристичного потенціалу України щодо маркування туристичних маршрутів на територіїї Закарпатської області тощо. З головної сцени організатори разом із колективом "Сударушка" ознайомили учасників виставки із культурним різноманіттям України.

Наразі управління туризму обласної адміністрації працює над реалізацією плану, який був розроблений за результатами поїздки з активізації українсько-чеської співпраці у сфері туризму. Одним із практичних заходів цього плану стануть два рекламні тури (по одному в кожній країні) для представників туристичного бізнесу та засобів масової інформації в квітні та вересні відповідно.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття