ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпаття лідирує за кількістю учнів у сільських школах

Найбільше учнів на один клас міської школи – у столиці країни
Depo.
18 січня 2016 11:33
ФОТО: depo.ua
Закарпаття лідирує за кількістю учнів у сільських школах
Закарпаття лідирує за кількістю учнів у сільських школах

Як повідомляє "Сегодня", за два останні роки в Україні було закрито 269 шкіл, а відкрито 15 нових. Таку статистику озвучили в Міносвіти, пише Depo.Закарпаття з посиланням на KarpatNews

 “За останні два роки в містах були закриті 38 шкіл, а відкриті 4 нові. Сільських шкіл було закрито 231, а відкрито 11. Найбільше закрито освітніх установ у Києві, Донецьку та Харкові. У сільській місцевості найбільше закрито установ у Житомирській, Чернігівській та Волинській областях. У Донецькій області при зниженні числа міських шкіл спостерігається значне збільшення числа сільських”, – повідомили в прес-службі Міносвіти.

Також, як уточнили у відомстві, найбільше учнів на один клас міської школи – у столиці та Дніпропетровській області, найменше – у Луганській. У сільських класах найбільше учнів в Закарпатській області, а найменше – у Кіровоградській. Скорочення числа шкіл нам прокоментувала директор Інституту освітньої аналітики Міносвіти Оксана Денисюк.

“Скорочення – це оптимізація. У цілому за два роки число шкіл скоротилася на 1,52%, це невеликий відсоток. Справа в тому, що деякі школи з ряду причин об’єднуються з іншими, наприклад, у селах. Рішення приймають, в тому числі, і місцеві громади”, – розповіла Оксана Денисюк. Втім, жителі багатьох сіл, де закрили школи, заявляють, що через оптимізацію з’явилося чимало проблем. Наприклад, в негоду малюкам складно добиратися до місця навчання. 

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття