ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатці, яких будуть люструвати (СПИСОК)

Громадський люстраційний комітет 28 квітня відкрив онлайн-реєстр осіб, які підлягають люстрації
Depo.
30 квітня 2015 07:30
ФОТО: depo.ua
Закарпатці, яких будуть люструвати (СПИСОК)
Закарпатці, яких будуть люструвати (СПИСОК)

Наразі сайт функціонує в тестовому режимі. Там оприлюднено 755 осіб, що потрапляють під дію люстраційного закону. До реєстру потрапили люди, що займали свої посади в період режиму Януковича, а також ті, які працювали на ключових посадах в період Євромайдану, пише Закарпаття.depo.ua.

Серед закарпатців та тих, що працювали в нашій області на найвищих посадах в правоохоронних органах, люстрації підлягають 23 особи. У заяві прес-служби люстраційного комітету йдеться, що список не повний і вже невдовзі додаватимуться нові прізвища.

Поки що у чорний список потрапили два колишні начальники управління СБУ в Закарпатській області, зокрема Василь Сітар та Михайло Феделеш, 8 заступників Управління СБУ в Закарпатській області, що працювали у структурі в період режиму Януковича та подій Євромайдану.

Із керівників міліції під люстрацію потрапили Василь Варцаба, Віктор Русин та 7 їхніх заступників. В органах прокуратури, під люстрацію потрапили Володимир Корбань, Віталій Мохорук та Іван Русин. 

Як повідомляє прес-служба люстраційного комітету, у планах комітету - включити до реєстру 5000 осіб та додати посадовців, які підпадають під люстрацію за іншими критеріями, зокрема, майновим.