ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатці чекають на відкриття виставки "Між гарматами музи мовчать" (ФОТОФАКТ)

В Ужгороді готують до відкриття експозицію, присвячену участі закарпатців у подіях Євромайдану та бойових діях на Сході держави в 2013-2015 рр.
Depo.
15 квітня 2015 17:20
ФОТО: depo.ua
Закарпатці чекають на відкриття виставки "Між гарматами музи мовчать" (ФОТОФАКТ)
Закарпатці чекають на відкриття виставки "Між гарматами музи мовчать" (ФОТОФАКТ)

Над добіркою працювали фахівці відділу Августина Волошина і новітньої історії Закарпатського краєзнавчого музею, а саме - завідувач відділу Іван Орос, старший науковий співробітник Лариса Лешо та науковий співробітник Діна Хрізман, пише Закарпаття depo.ua

Упорядники кажуть: почали колекціонувати архівні документи та речові експонати для виставки на початку Революції Гідності. Численні свідчення нещодавніх, але вже історичних подій для музею надали безпосередні учасники: громадські активісти, військові та волонтери.

Всього - понад 300 експонатів: сміливі плакати та креативні листівки студентів із перших євромітингів, патріотичні наліпки учасників Автомайдану, документальні фотографії з акцій єдності, вирятувані з вогню прапори, військове спорядження, саморобна зброя, іконки та дитячі малюнки, знайдені в кишенях загиблих воїнів...

Три роки боротьби, сповненої трагізму та героїзму - вмістились в одній невеликій виставковій кімнаті.

16 квітня о 15.00 на подвір'ї Ужгородського замку відбудеться урочистий пам'ятний мітинг, опісля якого, власне, відкриють виставку. Як повідомили організатори, експозиція діятиме постійно та за потреби оновлюватиметься, інформує управління культури ОДА.