ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатський суд поновив на роботі люстровану чиновницю

Громадська рада при Тячівській РДА виступила категорично проти
Depo.
20 січня 2016 09:39
ФОТО: depo.ua
Закарпатський суд поновив на роботі люстровану чиновницю
Закарпатський суд поновив на роботі люстровану чиновницю

Закарпатський окружний адмінсуд поновив на посаді головного архітектора району Оксану Маркову, пише Depo.Закарпаття з посиланням на 7dniv.info.

У квітні 2015 року, зважаючи на численні скарги громадян району, чиновницю звільнили, а відділи Тячівської РДА – архітектури та містобудування та житлово-комунального господарства реорганізували. Був оголошений відкритий конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства. Як прозвучало на засіданні президії, Оксана Маркова теж була запрошена до участі у конкурсі, однак не з’явилася.

Так як постанова суду була зареєстрована у Тячівській РДА 18 січня, на апеляцію лишається 10 днів. Громадська рада категорично проти поновлення Маркової на посаді, тож наполягатиме на оскарженні цього рішення Тячівською РДА.

Після обговорення члени президії прийняли рішення просити Тячівську РДА підготувати та подати апеляційну скаргу на постанову Закарпатського окружного адміністративного суду. Відповідний лист-звернення адресували голові Тячівської РДА Василю Дем’янчуку, голові Закарпатської ОДА Геннадію Москалю та прем’єр-міністру України Арсенію Яценюку.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття