ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатські стронгмени достойно виступили на міжнародних змаганнях у Європі

Протягом останніх декількох днів стронгмени "Карпатської ліги сильних людей" досягли неабияких успіхів
Depo.
2 липня 2015 16:40
ФОТО: depo.ua
Закарпатські стронгмени достойно виступили на міжнародних змаганнях у Європі
Закарпатські стронгмени достойно виступили на міжнародних змаганнях у Європі

20 червня Олексій Мальцев взяв участь у престижних змаганнях "Ліги чемпіонів", які проходили у норвежському Осло. Олексій боровся у категорії до 90 кг і посів друге місце, програвши місцевому Раймонду Раббену лише 2,5 бала. Третім став шотландець Даррен Райт, пише Закарпаття.depo.ua.

Наш спортсмен переміг у двох вправах: підйомі 110-кілограмової колоди та перекиданні 400-кілограмового колеса. Друге місце дасть змогу Мальцеву виступити на чемпіонаті світу зі стронгмену в категорії до 90 кг, котрий відбудеться в Норвегіі у листопаді цього року. 

Цими вихідними Іван Григоровський та Володимир Цифра змагалися на третьому етапі "Центральноєвропейського кубка" в сусідній Словаччині. У дуже важкій конкуренції дванадцяти учасників з одинадцяти країн світу, наші силачі показали непогані результати посівши шосте місце (Іван Григоровський) та сьоме (Володимир Цифра). Кращими в турнірі стали стронгмени світового рівня такі як: Матеуш Барон (Польща), Костянтин Ільїн (Болгарія), Саулюс Брусокас (Литва), Ігор Петрік (Словаччина) та Бйорн Андре Солванг (Норвегія). До слова, Володимир був наймолодшим (22) а Іван найстаршим (42) учасником турніру.

У неділю 5 липня Володимир Цифра змагатиметься на четвертому етапі у Польщі, а двоє представників КЛСЛ з Мукачева Деркач Іван та Вінер Федір відправляться у Чернігів, де будуть захищати честь краю на "Козацьких розвагах - 2015".

 

Більше про життя Закарпаття читайте на zak.depo.ua