ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатські митники не пустили "Побєду над Японієй" за кордон

Медаль із зображенням Сталіна кіровоградець надсилав громадянину Чехії
Depo.
12 червня 2015 15:16
ФОТО: depo.ua
Закарпатські митники не пустили "Побєду над Японієй" за кордон
Закарпатські митники не пустили "Побєду над Японієй" за кордон

Закарпатські митники не випустили за кордон радянську медаль, яку знайшли у міжнародному поштовому відправленні, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на прес-службу ГУ ДФС у Закарпатській області.

Проведеною експертизою встановлено, що медаль "За победу над Японией"виготовлена в СРСР у 1945 році із латуні. Не є культурною цінністю, виготовлялась масово, але має колекційну цінність.

З метою всебічного та об'єктивного з'ясування обставин пересилання у міжнародному поштовому відправленні - рекомендованого листа без оголошеної цінності, управлінням аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням Закарпатської митниці ДФС було направлено лист до Кіровоградської митниці ДФС щодо отримання пояснень від громадянина, який надіслав медаль.

Українець зазначив, що медаль купив на ринку в Києві два роки тому в незнайомого йому чоловіка та хотів її подарувати громадянину Чехії, з яким познайомився через мережу Інтернет. Про те, що вивіз державних нагород, право на які не підтверджено відповідними документами, забороняється, він не знав.

Складено протокол про порушення митних правил, медаль вилучено.

 

Більше про життя краю читайте на Закарпаття.depo.ua