Закарпатські каратисти привезли з Кубку світу п’ять медалей (ФОТО)

3- 4 липня у спортивному залі "Ромео Iamandi" міста Бузеу (Румунія) пройшов міжнародний турнір Кубку світу з Кіокушин карате "All Kyokushin Karate World Cup 2015"

Закарпатські каратисти привезли з Кубку…

Участь у змаганнях взяли 437 спортсменів віком до 22 років, які представляли 12 країн: Австрію, Вірменію, Азербайджан, Болгарію, Україну, Росію, Німеччину, Грецію, Сербію, Нідерланди, Угорщину та Румунію. 58 клубів заявили своїх спортсменів для участі у турнірі як з куміте, так і ката, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на "Мукачево.net".

Збірна команда України була представлена 15 спортсменами, які привезли 14 нагород різного ґатунку.

Мукачівський Клуб Кіокушин-кан карате-до (тренер - Матьковскі Сергій, 1 дан) делегував до складу збірної нашої країни 6 спортсменів, які вибороли п’ять медалей: одну золоту, дві срібні та дві бронзові нагороди.

На найвищий щабель п'єдесталу піднявся Попович Андрій (13 років, до 65 кг) і став першим чемпіоном клубу на турнірі світового рівня. Наймолодший учасник від України, Бисага Юрій (9 років, до 30 кг), поклав до скарбнички команди два срібла - в куміте, і в ката. Бронзову нагороду турніру виборов Русин Юрій (14 років, до 55 кг), для якого це вже друга бронза на змаганнях світового рівня.

Лідер команди, Матьковскі Сергій, виступав у категорії молодьожі 17-18 років! (до 75 кг) на міжнародниму турнірі, і також підтвердив свій високий рівень майстерності, здобувши бронзову нагороду Кубку світу.