ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатські філателісти "виставилися" в облдержадміністрації

Філателісти презентували унікальну тематичну добірку, експонати якої розповідають про історію України та, головним чином, Закарпаття – з 18 століття і донині
Depo.
21 січня 2016 12:13
ФОТО: depo.ua
Закарпатські філателісти "виставилися" в облдержадміністрації
Закарпатські філателісти "виставилися" в облдержадміністрації

Близько 30 стендів представили 12 учасників, майже всі – члени Ужгородського клубу філателістів, у лавах якого нині – з півсотні колекціонерів. Участь у виставці взяв і філателіст з-за меж області – киянин Олександр Канівець із колекцією "Розвиток пошти на теренах України", пише Depo.Закарпаття з посиланням на офіційний сайт ОДА.

Цікаво, що поряд із визнаними філателістами до виставки долучились і троє ужгородських школярів – стендами, присвяченими найбільш вагомим спортивним досягненням наших співвітчизників, червонокнижному різноманіттю України тощо. До такого нині рідкісного хобі дітей найчастіше прилучають батьки, звісно ж, допомагаючи юним колекціонерам і фінансово, адже для придбання рідкісних марок потрібні дорослі кошти, та й немалі.

Як розповів організатор, голова Ужгородського клубу філателістів Микола Дудник, найдорожчі експонати на виставці – це датовані 18-им століттям так звані листи домаркового періоду, позначені поштовими штемпелями, які, власне, й означали оплату листа.

Експозиція триватиме до 22 січня. У день закриття о 14.30 відбудеться також святкове спецпогашення художнього конверта та власної марки, присвячених 70-річчю утворення Закарпатської області у складі Української держави. Організатори виставки та представники обласної дирекції УДППЗ "Укрпошта" запрошують усіх охочих розділити знакову подію.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття