ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатські фермери вчилися у поляків як не померти (ВІДЕО)

Півтора десятка фермерів з Берегівського, Виноградівського та Хустського районів переймали європейський досвід господарювання в Польщі
Depo.
9 червня 2015 09:58
ФОТО: depo.ua
Закарпатські фермери вчилися у поляків як не померти (ВІДЕО)
Закарпатські фермери вчилися у поляків як не померти (ВІДЕО)

Переважна більшість учасників агромандрівки вдома мають теплиці та досить успішні у своїй роботі, проте побачене справило на них неабияке враження, пише Закарпаття.depo.ua.

Андрей Барч, який постачає власну продукцію на ринки чи не всього воєводства, провів пізнавальну екскурсію своїми володіннями. Вирощує переважно томати та огірки. Продемонстрував для наших аграріїв і своє улюблене дітище - скляну теплицю. Це навіть для тутешніх фермерів дороге задоволення. Натомість переваги такого об'єкту колосальні.

Практично всі процеси під склом автоматизовані. Персональний комп'ютер в польській теплиці - звична річ, адже саме він визначає кількість світла, свіжого повітря та вологості для оптимальних умов росту та скільки поживних речовин і води додати в ґрунт, аби плоди вчасно дозрівали. Подібним може похизуватися чи не кожен польський фермер. Адже держава зацікавлена у розвитку сільського господарства. 

Відвідини теплиць - це тільки початок ознайомлення з польським аграрним досвідом. Група наших фермерів засвоїла чимало корисних уроків та зробила висновок: селу не можна дати померти.