ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатські активісти чекають від поліції розслідувань порушень на виборах

Під час виборчого процесу на Закарпатті ОПОРА зафіксувала п’ять найбільш помітних правопорушень
Depo.
19 листопада 2015 09:34
ФОТО: depo.ua
Закарпатські активісти чекають від поліції розслідувань порушень на виборах
Закарпатські активісти чекають від поліції розслідувань порушень на виборах

Про це йшлося на зустрічі активістів, журналістів та громадських діячів в Ужгороді, інформує Depo.Закарпаття з посиланням на ГМ ОПОРА.

Учасники відзначили позитивний аспект у публічності роботи Закарпатської поліції. На цих виборах правоохоронці активно співпрацювали із громадськими активістами, чого не спостерігалося у минулі роки.

До позитивних моментів роботи правоохоронців також віднесено факт роботи Інтерактивної мапи зареєстрованих повідомлень правопорушень виборів, де кожен бажаючий може побачити хто, що і де повідомляв поліцію та результати розгляду цих повідомлень. Загалом на Закарпатті таких звернень від громадян за час проведення виборів зареєстровано 300.

Водночас, активісти очікують від правоохоронців результатів розслідувань п'ятьох серйозних правопорушень, зокрема: результати розслідувань факту "приписки" в Ужгороді 513 голосів від партії "Опозиційний блок" до партії "Наш край"; розслідування справи хибного "мінування" трьох виборчих дільниць в Ужгороді, що могло призвести до зриву голосування; доля справи про зникнення печатки із ДВК в Ужгороді, через що затягнулося офіційне оголошення результатів голосування; розслідування фактів трьох вибухів в Ужгороді, що сталися за добу до дня голосування в Ужгороді; появи зовнішньої реклами із агітацією без вихідних даних або поява такої реклами у "день тиші". 

Читайте також: Другий тур виборів мера Ужгорода (ХРОНІКА)

Більше новин про життя Закарпаття читайте на