ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатське Солотвино йде під землю (ФОТОФАКТ)

Через карстове провалля об'ємом у 100 тис кубічних метрів переноситимуть лінію електричних мереж
Depo.
17 квітня 2015 10:33
ФОТО: depo.ua
Закарпатське Солотвино йде під землю (ФОТОФАКТ)
Закарпатське Солотвино йде під землю (ФОТОФАКТ)

16 квітня 2015 року біля Солотвинського водоканалу по вул. Воз'єдання стався провал ґрунту габаритними розмірами 60х50 м. та глибиною близько 45 м., загальним об'ємом близько 100 000 кубічних метрів, внаслідок чого утворилося карстове провалля з гострими краями, що свідчить про продовження просідання ґрунту, пише Закарпаття depo.ua

Як повідомили в Тячівській РДА, в результаті провалу пошкоджень майна мешканців селища не виявлено, людські жертви - відсутні. Однак, на небезпечній відстані від провалля знаходиться лінія електричних мереж 6 кВ Тячівського РЕМ ПАТ "Закарпатобленерго".

Оперативно на місце надзвичайної ситуації виїхали члени районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. ДП "Виробнича дирекція з ліквідації Солотвинського солерудника" рекомендовано встановити попереджувальні знаки та огородження території навколо карстового провалля.

"Закарпатобленерго" доручено вжити заходи щодо перенесення лінії електричних мереж 6 кВ з карстонебезпечної зони. Забезпечити охорону громадського порядку в зоні активних карстових процесів доручено міліції.

Крім того, керівництво району звернеться до Закарпатської обласної державної адміністрації та Кабінету Міністрів України щодо фінансування заходів по ліквідації надзвичайної ситуації в смт. Солотвино та робіт ДП "Виробнича дирекція з ліквідації Солотвинського солерудника".