ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатець може заробити до $7 тис. за одного нелегала

Закарпатські правоохоронці торік затримали найбільше в Україні груп азійських шукачів європейського щастя
Depo.
20 січня 2016 13:14
ФОТО: depo.ua
Закарпатець може заробити до $7 тис. за одного нелегала
Закарпатець може заробити до $7 тис. за одного нелегала

У 2015 році українська поліція, зокрема підрозділи по боротьбі з торгівлею людьми, затримали загалом по державі 32 організовані групи нелегальних мігрантів, у складі яких перебували 162 іноземці, пише Depo.Закарпаття.

Найбільше – 20 груп нелегалів попалося на Закарпатті. Для порівняння, в сусідній Львівській області, яка має великий кордон з Польщею, поліція затримала торік лише одну групу нелегалів. Одну затримано і в Чернігівській області, що межує з Росією. 3 групи затримано в Чернівецькій області, яка межує з Румунією. В Одеській, Сумській, Харківській областях – по 2. На Київщині та Рівненщині затримано по одній групі. Щоправда, в самому Києві, де і формуються групи нелегалів перед дорогою на Закарпаття, торік затримано 5 груп.

За інформацією відділу з протидії торгівлі людьми закарпатської поліції, лише їхні працівники (а є ще ДАІ, патрульні, прикордонники тощо) торік затримали 94-х нелегальних мігрантів. Серед затриманих – курди, сирійці, іранці, афганці, в’єтнамці тощо. 

Нерідко разом із нелегалами попадаються і їхні українські перевізники. Стосовно останніх кримінальні провадження раніше розслідувало СБУ, а тепер розслідуватимуть слідчі поліції. Суд, зазвичай, обмежується стосовно переправників нелегалів умовними вироками. Після чого вони знову беруться за старе. Надто вже привабливий цей тіньовий бізнес. Кожен нелегал платить від 4000 до 7000 доларів (залежно від країни походження та маршруту), аби дістатися до Європи. 

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття