ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатець викупив в угорської телезірки кіностудію з мільйонними боргами

Власником став Норберт Кіш, зареєстрований у місті Берегово
Depo.
2 лютого 2016 20:13
ФОТО: depo.ua

Угорська податкова адміністрація NAV оприлюднила нещодавно список найбільших боржників – тих громадян, які злістно ухиляються від сплати податків, пише Depo.Закарпаття з посиланням на beregovo.today. У цей список потрапив й відомий спортсмен, колишній футболіст, голкіпер, а нині телезірка - 35-річний Крістіан Беркі. Йдеться про сотні мільйонів форинтів

Виявилося, що Беркі є також співвласником багатьох компаній, які не сплачували податки в казну держави. Також стало відомо, що за участь в реаліті-шоу на угорському телеканалі SuperTV2 Крістіан Беркі отримував неспіврозмірну заробітну плату – близько 4 млн. форинтів на місяць. Загалом він поклав до своєї кишені понад 100 млн. форинтів, що шокувало більшість угорців і навіть інших телезірок. Новий гендиректор TV2 Енді Вайна теж був в шоці від цих гонорарів і не міг пояснити звідки взялися такі суми.

Угорські податківці почали розслідування проти Беркі і з'ясували, що більшість компаній, з якими пов'язують телезірку знаходяться у стані ліквідації. А сам боржник живе та зареєстрований у Майамі, США.

Цікаво, що одну з угорських компаній, яка була зареєстрована на Памелу Ході, з якою Беркі виховує спільну дитину, 30 березня 2105 року викупив український громадянин із Закарпаття. Фірма має назву BK Movie Star Kft і займається, згідно документів, випуском кінопродукції. Податкова повідомила, що компанія має борг 11,3 млн. форинтів. Нинішнім її власником є людина на ім'я Норберт Кіш.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття