Закарпатець став переможцем з бігу на змаганнях у Словаччині

19 липня відбулися традиційні, вже двадцяті, легкоатлетичні змагання з бігу на шосе "Банчанська десятка" (Bančanská desiatka)

Закарпатець став переможцем з бігу на зм…

За надзвичайної спеки (стовпчик термометра підступав до +40), переможцем на головній дистанції з майже 200-метровим набором висоти став мукачівець Сергій Расчупкін. Десятикілометрову трасу Сергій подолав за 34 хвилини і 48 секунд. Поляки Конрад Матеуш Дзєдзіц та Едмунд Крамарц, що зайняли друге та третє місця, програли нашому земляку майже дві хвилини, пише Закарпаття.depo.ua.

У дитячих категоріях найвдаліше із мукачівців виступили Катерина та Владислав Цепурдеї, які зайняли друге і четверте місця в змаганнях серед однолітків.

"Цікава траса, гарна організація. Окрім самої участі, було бажання поглянути на рівень підготовки змагань, підгледіти щось нове, поспілкуватися з учасниками та організаторами. Зрештою, підмітив для себе декілька цікавих ідей, які застосуємо під час проведення Мукачівського напівмарафону", - поділився своїми враженнями про змагання організатор поїздки до Словаччини Денис Соболь, голова ГО "Молодіжні Ініціативи Закарпаття"