ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатець переконав Яндекс, що правильно писати "МукачевО", а не "МукачевЕ"

Організатори конкурсу визнали, що аргументи закарпатця дійсно вагомі, тому було вирішено змінити назву на таку, що використовується місцевими жителями
Depo.
14 грудня 2015 13:56
ФОТО: depo.ua
Закарпатець переконав Яндекс, що правильно писати "МукачевО", а не "МукачевЕ"
Закарпатець переконав Яндекс, що правильно писати "МукачевО", а не "МукачевЕ"

З 16 вересня до 16 жовтня проходив конкурс від відомої компанії «Яндекс», в якому жителям Закарпаття пропонувалося внести поправки у їхні карти, пише Depo.Закарпаття з посиланням на Mukachevo.net.

У конкурсі взяв участь мукачівець Дмитро Васильєв, який надіслав докази того, що всі жителі не лише самого Мукачева, а й Закарпаття ніколи не називають місто "МукачевЕ".

"Я зібрав різні посилання на дискусії цієї проблеми, кілька посилань на офіційні сайти, такі як Мукачівська міська рада, облрада, правоохоронні органи, та інші де у проектах рішення вживають саме МукачевО, а не МукачевЕ. Вказав, що навіть гімн Мукачева написаний через літеру "О", такий самий і напис у паспорті", – розповів Дмитро Васильєв.

Організатори конкурсу відповіли, що аргументи дійсно вагомі, тому було вирішено змінити назву на таку, що використовується місцевими жителями. Через деякий час назва міста на картах дійсно змінилась на Мукачево.

Таким чином, відтепер написання міста змінено на всіх сервісах, а також саме таку назву тепер використовуватиме і прес-служба Яндексу.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття