ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатець організував у Празі міжнародний семінар з Кунг-Фу

Три дні 50 учасників семінару з Угорщини, Голландії, Білорусі, Чехії, Німеччини, України проходили атестацію по програмі Школи Він Чун Куен Пай − в’єтнамської школи Кунг-Фу
Depo.
24 червня 2015 07:47
ФОТО: depo.ua
Закарпатець організував у Празі міжнародний семінар з Кунг-Фу
Закарпатець організував у Празі міжнародний семінар з Кунг-Фу

Семінар провели майстри високого рівня - Вчитель Школи, Грандмайстер 10 Дана Ігор Асташев зі своїм учнем, майстром 9 Дана, Ігорем Токаном.
Організував семінар Президент Європейської асоціації традиційних бойових мистецтв і також Закарпатської обласної федерації Олександр Зубарев, родом з Виноградівщини, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на Голос Карпат.

"Це бойове мистецтво традиційної школи перевірене століттями. Воно є, живе і буде жити...В людині є можливості розвиватися. Взяти спорт: а там раз - травма... А тут можна аж до глибокої старості займатися. Досконалості майстерності немає меж. Якщо майстер перестав вдосконалюватися, або всього навчився, значить він помер. Ось така філософія", - каже Олександр Зубарев, яким сам займається 22 роки.

Такого рівня семінар мають провести наступного року і на Закарпатті. Зараз проходять організаційні моменти, на яких турбазах це зробити. Вже є пропозиції з Виноградівського, Мукачівського, Воловецького районів. Тут його хочуть провести у горах, щоб показати учасникам культуру, традиції місцевих жителів. Міжнародні семінари на даний час проходять лише в Одесі, В'єтнамі і Чехії.

 

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Закарпаття.depo.ua