ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Закарпатті живе чоловік, в якого серце зупинялось 68 разів (ФОТО)

Юрій Федака з села Кальник, що під Мукачевом ввійшов до ТОП-10 незвичних українців

Depo.
9 серпня 2018 16:58
ФОТО: depo.ua

Портал "Весті" разом із Книгою рекордів України склав ТОП-10 найдивовижніших українців, які стали просто сенсацією, пише Depo.Закарпаття.

Закарпатець Юрій Федака з села Кальник, що під Мукачевом, теж встановив своєрідний кардіологічний рекорд. У чоловіка 68 разів зупинялося серце. Про нього начувані місцеві лікарі, але от рекорд по зупинці серця так і не зафіксували. До пенсії Юрій Федака працював водієм в міліції. Згадує, що в 90-ті роки багато довелося начутися, а ще більше побачити. Через це у чоловіка розвинувся стрес і пропав сон. Одного разу він відчув гострий біль під лопаткою – кардіограма показала перенесений інфаркт. Тоді чоловіка поклали в лікарню.

"Вперше моє серце зупинилося 2 квітня 1996 року. Пам'ятаю, як потрапив у світлий тунель і вийшов у поле з сліпучо зеленою травою. Тіло огорнула така легкість і блаженство, що не передати ", – згадує Федака.

Але через кілька хвилин лікарі, застосувавши електрошок, запустили його серце. Впродовж двох тижнів мотор закарпатця зупинявся 68 разів. "Вмирав по 10 разів на день. Навіть навчився відчувати, коли знову зупиниться серце – тіло кидало в жар, у вухах чувся хлопок", – згадує чоловік. Через три тижні лікування такі напади із зупинкою серця припинилися.

У 2008 році Юрію поставили кардіостимулятор після чого його серце більше не зупиняється – адже стимулятор його запускає сам у разі збою ритму.

Читайте також: Наші майфайні: Закарпатка перемогла в онлайн-голосуванні "Міс Україна 2018"

Більше про життя Прикарпаття та Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook