ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

За вісім років на Закарпатті померло близько 800 чорнобильців

На Закарпатті нараховується близько 5 тисяч чорнобильців, з яких половина – ліквідатори наслідків Чорнобильської катастрофи
Depo.
26 квітня 2015 07:05
ФОТО: depo.ua

Напередодні 29-ої річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції у центрі Ужгорода молилися за загиблими ліквідаторами, пише Закарпаття.depo.ua.

Вшанувати пам'ять загиблих та покласти квіти до монумента прийшли майже сотня містян. У пам'ять про закарпатців, які поклали своє життя, щоб одна із найстрашніших аварій в історії людства була локалізована в Прип'яті, пролунав військовий салют. Оркестр виконав Державний гімн України.

Цьогоріч в бюджеті Закарпатської області закладено 5,9 мільйонів гривень на забезпечення пільг для постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

На Закарпатті нараховується близько 5 тисяч чорнобильців, з яких половина - ліквідатори наслідків Чорнобильської катастрофи.

Законодавством передбачений соціальний захист відповідних категорій громадян, які так чи інакше були причетні до ліквідації чи постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

Спостерігається сумна тенденція: протягом останніх восьми років на Закарпатті померло близько 800 чорнобильців.

Цьогоріч на забезпеченням пільг чорнобильцям краю навіть виділили дещо більшу суму коштів, ніж минулого року: з 5,3 млн. грн. до 5,9.