Які дерева не можна садити біля будинку: Прикмети наших предків

Існують дерева, які можуть налагодити життя в будинку, а є і такі, які ні в якому разі не можна садити біля житла

Які дерева не можна садити біля будинку:…

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на ilady.

Хочеться, щоб біля хати було затишно. Але є дерева, які не можна саджати на ділянці.

Вважається, що садити на ділянці дуб – це дуже погана прикмета, яка віщує смерть глави сім'ї. До того ж, аура цього дерева сприймає тільки здорових і сильних фізично людей. Дуб благоволить до воїнів, ветеранів воєн, але як і тую, навіть їм не рекомендується садити його на своїй ділянці.

Береза – дуже потужний захисний засіб. Але рости вона повинна за огорожею вашого будинку, біля хвіртки, а поруч з березою можна поставити лавочку для спілкування з цим деревом. Тоді вона не пропустить зло в ваш будинок. На питання про те, чи можна садити березу біля будинку, прикмети відповідають тим, що в її кронах живуть духи, і далеко не завжди вони добрі до людей.

Волоський горіх можна посадити на ділянці, але не біля будинку і господарських будівель. Справа не тільки в прикметах, але і в його розгалуженій кореневій системі, яка може пошкодити фундамент.

Вважається, що той, хто посадить вербу, вмирає в той же рік. Тим більше, не можна садити вербу в честь народження дитини. Це ж стосується і осики, і верби. Вважається, що дані дерева приносять смерть і горе. Якщо в питанні про те, чи можна садити вербу на ділянці, прикмети грають вирішальну роль, то краще вибирати інші дерева.

Тополю також садять на віддалі від будинку. Він чудово позбавляє від негативної енергії, але перебуваючи дуже близько до житла, може і нашкодити. Він також має шкідливу для будівель кореневу систему. Також тополиний пух протипоказаний алергікам.

Сосна може відібрати у вас урожай і погубити всі рослини, які будуть знаходиться недалеко від неї. Але тут справа не стільки в магії, скільки в тому, що сосна має свої особливості, і розміщувати її потрібно з розумом. Енергетика ж у цього дерева досить позитивна.

Чи можна садити тую у дворі? Прикмети говорять, що дівчата, які живуть в будинку, не вийдуть заміж, якщо на ділянці росте туя. У багатьох культурах це дерево скорботи і печалі, яке любимо покійними. Тую часто садять на кладовищах. З іншого боку, вважається, що запах туї відганяє злих духів.

Велика частина прикмет, які не дозволяють садити певні рослини біля будинку, пов'язана не з магією, а з практичним досвідом предків. Майже всі рослини мають позитивну енергетику, за рідкісними винятками. Але якщо певне дерево викликає у вас негативні асоціації, садити його не варто. Трапляється те, у що вірять, і якщо ялина для вас – це рослина, яку часто садять біля могил, значить, так воно і є, і, незважаючи на позитивну енергію дерева, добра ялина у дворі вам не принесе.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"