ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як Балоги "виживають" на зарплату нардепа (ІНФОГРАФІКА)

Офіційна заробітна плата депутата у 2014 році складала близько шести тисяч гривень на місяць. Конституцією України передбачено, що їм заборонено займатися підприємницькою діяльністю чи входити до керівного складу підприємств і організацій, які мають на меті прибуток
Depo.
27 квітня 2015 07:00
ФОТО: depo.ua
Як Балоги "виживають" на зарплату нардепа (ІНФОГРАФІКА)
Як Балоги "виживають" на зарплату нардепа (ІНФОГРАФІКА)

Прожити на зарплату депутата в Києві неможливо. Тож брати Балоги вийшли з цієї ситуації у свій спосіб - у їх сім'ях бізнесом офіційно завідують родичі, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на Region TV.

За інформацією, яку Іван, Віктор, Павло Балоги внесли у декларацію за 2014 рік, їх родини отримують прибуток у щонайменше 6 підприємствах. За винятком сім'ї Василя Петьовки (двоюрідний брат Балог) - в його декларації зазначено 9 товариств, одне з яких - приватне акціонерне. 

Інформація була оприлюднена на сайті парламенту. Рух "Чесно" склав інфографіку зі списком підприємств із грошовими внесками або цінними паперами депутатів.

Нагадаємо, що Павло Балога у березні отримав компенсацію за оплату житла, (до речі, він і в списку найбільших прогульників засідань парламентських комітетів: згідно з даними Протоколів № 1-12 засідань Комітету з питань податкової та митної політики, Павло Балога пропустив всі 12 засідань).