ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Волошин хоче служити тільки з Балогою

Перший заступник ужгородського міського голови Іван Волошин прокоментував свою відмову взяти повістку
Depo.
20 квітня 2015 16:03
ФОТО: depo.ua
Волошин хоче служити тільки з Балогою
Волошин хоче служити тільки з Балогою

"Я готовий зробити закарпатський батальйон, якщо там буде Віктор Балога, Володимир Чубірко, Віктор Погорєлов та інші, котрі зможуть себе забезпечити. А то виходить, що зараз у нас політичні баталії перейшли у формат роздачі повісток. Від одної політичної партії - іншій.

Наприклад, певні політичні діячі викликають військового комісара, пропонують певні преференції і кажуть, що тим і тим людям треба принести повістки. Мені так видається, що наш воєнком почав плутати свою роботу з політичною діяльністю, тому й поїхав у зону АТО. Скарги, наскільки мені відомо, на його діяльність вже з'являлися в Міністерстві оборони України", - сказав Волошин виданню GalagovTV, пише Закарпаття depo.ua.

Нагадаємо, днями працівникам Ужгородської міської ради прямо на робоче місце прийшли повістки. За результатами сповіщення, 20 осіб направлені для проходження комісії в Ужгородський ОМВК.

Двоє відмовилися отримувати повістки, серед них і перший заступник міського голови Ужгорода Іван Волошин.

Відповідно до рішення командувача Сухопутних військ Збройних Сил України від 16 квітня 2015 року та з метою ротації особового складу одного з секторів АТО, військового комісара Ужгородського ОМВК Миколу Журавльова залучено до проведення операції в зоні бойових дій