Винахід молодого закарпатця: Папір із листя пройшов випробування обладнанням

Технологія виготовлення паперу із опалого листя успішно пройшла випробовування на спеціалізованому обладнанні з виготовлення паперу

Винахід молодого закарпатця: Папір із ли…

Молодий науковець з Закарпаття Валентин Фречка розповів у "Фейсбук", що знаходиться за крок до однієї з його найважливішої мети в житті, повідомляє Depo.Закарпаття.

Разом із провідними спеціалістами у сфері целюлозно-паперової індустрії, було проведено завершальні етапи пілотного тестування технології RE-leaf. "Ми підтвердили ефективність використання листя, як замінника деревини. Ми виготовили папір на спеціалізованому обладнанні, яке показало, що папір і справді якісний. А ще ми зрозуміли, що ми не ідеальні, і що ми повинні здійснити ще низку робіт для удосокналення технології, але саме у цьому і полягає кайф, який я відчуваю - це робити щось глобальне, інноваційне і працююче", - написав Валентин.

Нагадаємо, що Валентин Фечка виборов золоту медаль Genius Olimpiad 2018 у США. Хлопець також блискуче представив на Міжнародній олімпіаді з екології в Кенії унікальний еко-винахід щодо виробництва паперу з опалого листя, здобувши Золоту нагороду та Гран-прі для України.

Дивіться по темі: Як листопад зробив із закарпатського хлопця мільйонера

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook