Москаль судитиметься із Верховною Радою

Москаль подав адміністративний позов до Верховного Суду України, щоб зобов'язати Верховну Раду розглянути законопроект про колишні винрадгоспи

Про це йдеться на сайті голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, пише Depo.Закарпаття.

Велика Палата Верховного Суду України своєю ухвалою від 8 травня цього року відкрила провадження за позовом Закарпатської ОДА до Верховної Ради України в справі роздержавлення колишніх винрадгоспів.

Неодноразові звернення Геннадія Москаля до Кабінету міністрів, Міністерства аграрної політики та продовольства, а також до Верховної Ради України з проханням вирішити долю колишніх винрадгоспів жодних результатів не дали. Радвингоспи досі вважаються об'єктами стратегічного значення, які не підлягають приватизації. Це значить, що в них неможливо вкласти інвестиції, які могли би перетворити Закарпаття на виноробну столицю України.

У березні цього року Москаль подав адміністративний позов до Верховного Суду України, щоб зобов'язати Верховну Раду розглянути законопроект про колишні винрадгоспи. Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду відмовив у відкритті провадження, однак Велика Палата Верховного Суду у відповідь на апеляцію Закарпатської облдержадміністрації відкрила провадження і призначила розгляд справи на 30 травня цього року.

"Мушу констатувати, що, на превеликий жаль, ми дійшли до того, що мусимо судитися з Верховною Радою України. Якщо депутати не бажають виконувати свої прямі функціональні обов'язки – розглянути підготовлений і зареєстрований законопроект про колишні винрадгоспи й дати потужний поштовх для розвитку виноробної галузі, ми примусимо зробити їх це через суд", – коментує ухвалу Верховного Суду України Москаль.

Нагадаємо, Москаль прокоментував "плебісцит" Балоги. За словами очільника Закарпаття, мукачівська влада не може проводити плебісцит чи громадські слухання по міні-ГЕС, а річка Латориця не є власністю мукачівської ратуші.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття