UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Вчені назвали час, коли найкраще пити першу чашку каву

Міцна чорна кава, яка розбудить після поганого нічного сну, може порушити контроль над рівнем цукру в крові

У дослідженні Центру харчування, фізичних вправ і метаболізму університету Бата (Великобританія) вивчався вплив порушеного сну і ранкової кави на ряд різних метаболічних маркерів, пише Depo.Закарпаття з посиланням на Ukrhealth.

У статті в British Journal of Nutrition вчені показують, що, хоча одна ніч поганого сну має обмежений вплив на наш метаболізм, вживання кави як спосіб підбадьорити вас від сну може негативно позначитися на контролі рівня глюкози (цукру) в крові.

Враховуючи важливість підтримки рівня цукру в крові в безпечному діапазоні для зниження ризику таких станів, як діабет і хвороби серця, вони кажуть, що ці результати можуть мати "далекосяжні" наслідки для здоров’я, особливо з урахуванням глобальної популярності кави.

Таким чином, це нове дослідження показує, що звичайний засіб – пити каву після поганого нічного сну – може вирішити проблему сонливості, але може створити іншу, обмежуючи здатність вашого організму переносити цукор у вашому сніданку.

Можна поліпшити контроль цукру, спочатку поївши, а потім випивши каву, якщо все ще людина відчуває потребу. Це може мати важливе значення для здоров’я.

Професор Джеймс Беттс, співдиректор центру харчування, фізичних вправ і метаболізму університету Бата, який керував цією роботою, пояснює:

"Ми знаємо, що майже половина з нас прокидається вранці і, перш ніж щось робити, п’є каву. – інтуїтивно зрозуміло, що чим сильніше ми втомлюємося, тим міцніша кава. Це дослідження важливе і має далекосяжні наслідки для здоров’я, оскільки до цих пір у нас були обмежені знання про те, що це робить з нашим тілом, зокрема, з нашим метаболізмом і рівнем цукру в крові".

Нагадаємо, які продукти не найкращим чином впливають на стан шкіри.

Всі новини Ужгорода та Закарпаття сьогодні читайте на Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme