ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Ужгородському національному університеті відкрили три нові спеціальності

Цьогоріч в УжНУ відкриваються ще три нові спеціальності за освітньо-кваліфікаційним рівнем "Бакалавр" та магістратура з двох спеціальностей
Depo.
23 червня 2015 12:51
ФОТО: depo.ua
В Ужгородському національному університеті відкрили три нові спеціальності
В Ужгородському національному університеті відкрили три нові спеціальності

Під час засідання Вченої ради затвердили зміни до Правил прийому до Ужгородського національного університету в 2015 році. Внесли також зміни щодо часу вступних випробувань на основі освітньо-кваліфікаційного рівня "Бакалавр", пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на Медіацентр УжНУ.

Абітурієнти УжНУ матимуть змогу вступати на "Міжнародну інформацію", "Міжнародну економіку" та "Маркетинг".

Для вступу на "Міжнародну інформацію" треба подати сертифікати ЗНО з історії України, української мови та літератури та іноземної мови. Ліцензований обсяг - 30 осіб (денна форма навчання), 20 (заочна форма навчання).

Зарахування за напрямом "Міжнародна економіка" відбудеться на основі сертифікатів ЗНО з математики , української мови та літератури та географії. Ліцензований обсяг - 30 студентів на денну форму навчання та 20 - на заочну.

Для вступу за напрямом "Маркетинг" потрібно подати сертифікати ЗНО з математики, української мови та літератури та історії України. На денну форму навчання мають змогу вступити 25 абітурієнтів, на заочну - 20.

 

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Закарпаття.depo.ua