ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Закарпатті вперше демонструють унікальні фото часів Другої світової війни

Автор фото - учасник визволення Закарпаття
Depo.
9 травня 2015 08:00
ФОТО: depo.ua
На Закарпатті вперше демонструють унікальні фото часів Другої світової війни
На Закарпатті вперше демонструють унікальні фото часів Другої світової війни

В Ужгороді, у замковій галереї відкрилася фотовиставка "Війна - очима фронтового фотографа". Тут представлені фотознімки фотокора 4-го Українського фронту Франциска Сем'яннікова (30 серпня 1914-4 червня 1986)

У 1984 році Закарпатський краєзнавчий музей придбав у фотокореспондента газети 4-го Українського фронту "Сталинское знамя" Франциска Сем'яннікова понад 150 оригінальних фотознімків часів Другої світової війни, що стосуються періоду визволення Закарпаття та перших місяців після возз'єднання краю з Україною, пише Закарпаття.depo.ua.

Автор фотознімків - учасник визволення Закарпаття в жовтні 1944 року. Він - безпосередній свідок відзнятих подій, бойових операцій під час подолання Карпатських хребтів і перевалів, просування армії містами і селами краю. Крім подій на фронті війни, він подає життя і побут воїнів, короткі хвилини перепочинку та дозвілля.

Автор залишив історичні знімки спорудження і відлиття монументів полеглим воїнам на Пагорбі Слави в Ужгороді та містах Берегово і Свалява.

Пропоновані світлини демонструються вперше. 

В Ужгороді вперше демонструють унікальні фото часів Другої світової війни - фото 1

В Ужгороді вперше демонструють унікальні фото часів Другої світової війни - фото 2