ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Ужгороді впав 200-річний мур

Подія викликала резонанс, тим більше, що на місці події працювали робочі і була задіяна техніка
Depo.
9 жовтня 2015 18:19
ФОТО: depo.ua
В Ужгороді впав 200-річний мур
В Ужгороді впав 200-річний мур

У ніч з 8 на 9 жовтня навпроти Ужгородського греко-католицького кафедрального собору впав чималий шматок стіни, яка відокремлювала зелений сквер від проїжджої частини, пише Depo.Закарпаття з посиланням на 7 Днів. На місті зараз працює робоча група, яка оцінює збитки та вивчає ймовірність руйнування залишків стіни.

В.о. начальника управління містобудування та архітектури міськради Михайло Івегеш повідомив, що причин руйнування мурованої стіни було кілька: по-перше, жвавий рух транспорту в історичній частині міста вже призвів до утворення тріщин, адже кладка виконана досить неякісно; по-друге, греко-католицький собор почали ремонтувати, і навантаження на об’єкт різко збільшилося.

В Ужгороді впав 200-річний мур - фото 1

Робочі, що працюють на місці події, кажуть, що розвалена стіна, впавши, розсипалася майже на порох. Змурована ще в 30-х роках, вона виконана не з найякісніших матеріалів, тому й завалилася настільки швидко.

В Ужгороді впав 200-річний мур - фото 2

Михайло Івегеш розповідає, що тепер буде ставитися питання про можливість виділення коштів з міського бюджету на укріплення залишків стіни, проте говорити про суму ще рано.

Читайте також:На центральній вулиці Ужгорода рухнула бетонна конструкція

Більшепро життя Закарпаття читайте на zak.depo.ua