ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Ужгороді відбулись новорічні міжнародні змагання з фехтування

Протягом трьох днів в спортивній школі "Динамо" відбувався міжнародний новорічний турнір
Depo.
28 грудня 2015 16:04
ФОТО: depo.ua
В Ужгороді відбулись новорічні міжнародні змагання з фехтування
В Ужгороді відбулись новорічні міжнародні змагання з фехтування

Змагання на шпагах зібрало спортсменів зі Словаччини, Угорщини та України, йдеться у сюжеті Ужінформ, пише Depo.Закарпаття.

Закарпатські шпажисти практично в усіх номінаціях отримали призові місця. Турнір носить дружній характер та покликаний налагоджувати спортивні контакти. Попереду у закарпатських спортсменів – підготовка до Чемпіонату Європи, який відбудеться в лютому.

"Ці змагання дуже супер. Ми ходимо сюди уже 5-7 років, щороку беремо участь у цих ваших змаганнях. У нас уже були свята, тож наші діти і дорослі потребують тренувань і цей турнір дуже хороший, підходить. Сьогодні ми тут змагаємося шість дорослих і я, як ветеран. Ще дві дівчинки, а вчора троє менших хлопців здобули бронзу", — каже тренер клубу зі Словаччини (м. Сніна) Далібор Казік.

"Це традиційний новорічний турнір, проходить 15 років поспіль. До нас приїжджають гості з ближнього зарубіжжя – Словаччини та Угорщини. Є спортсмени зі Львова, Хмельницька, Мукачево, наші спортсмени із Доманинців, з фехтувальної школи та ужгородські "динамівці". Ми активно готуємося, в лютому буде Чемпіонат Європи, а в березні – Чемпіонат світу серед кадетів і юніорів. Минулого року у складі національної збірної України в усіх видах було аж вісім наших закарпастьких спортсменів. Думаємо, що цього року буде не менше", — пояснює старший тренер обласної комплексної ДЮСШ "Динамо" Сергій Горецький.