В Ужгороді стартував Всеукраїнський молодіжний форум

На форумі обговорюють можливості співпраці громадських організацій, державного сектору та бізнесу насамперед у вирішенні екологічних проблем

Про це інформує Depo.Закарпаття з посиланням на Ужгородську міську раду.

Сьогодні, 18 травня, в Ужгороді проходить IV Всеукраїнський молодіжний форум взаємодії та розвитку у Закарпатській області, організований Всеукраїнським молодіжним рухом "Let's do it, Ukraine" спільно з міжнародним громадським рухом "Let's Do It! World" за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Обговорюють можливості співпраці громадських організацій, державного сектору та бізнесу насамперед у вирішенні екологічних проблем.

Президент "Let's do it, Ukraine" 2018-2019 років Людмила Осипчук відзначила, що на IV форум в Ужгороді зібралося значно більше учасників, ніж торік, коротко розповіла про діяльність "Let's Do It! World" у понад сотні країн світу та "Let's do it, Ukraine" в нашій країні, зокрема про екологічні проекти.

Частина міжнародного руху Let's Do It в Україні має більше десятка щорічних національних проектів та понад 60 локальних, діє в 24 областях України, щорічно об'єднує 1 млн. учасників.

В активі "Let's do it, Ukraine" – акція "Зробимо Україну чистою разом!" (29 квітня 2017 р.), Всеукраїнський екологічний фестиваль "ЧистоFest" та багато інших.

Сьогодні на Форумі розглядають ефективну співпрацю органів місцевої влади з громадським сектором при реалізації молодіжних проектів; можливості взаємодії організацій з органами влади на локальному рівні в рамках реалізації національних програм; презентують найбільші молодіжні організації нашого краю.

Нагадаємо, в Ужгороді відбулося відкриття виставки "СлободаКульт"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття