В Ужгороді "Шахтар" переміг місцеву "Говерлу"

Вже на 43 секунді гості вийшли вперед - Олександр Гладкий відкрив рахунок у зустрічі

В Ужгороді "Шахтар" переміг місцеву "Гов…

Подвоїв рахунок на 13 хвилині Дуглас Коста, який скористався передачею Марлоса. Третій м'яч побував у воротах ужгородців на 18 хвилині - Гладкий відзначився дублем, замкнувши дальню штангу повз спину Ягодинскіса, пише Закарпаття.depo.ua.

Після трьох голів українського гранда "Говерла" пішла відігруватись. І на 39 хвилині Дмитро Хльобас скоротив відставання: Мякушко вивів Дмитра віч-на-віч з П'ятовим, і форвард закарпатців переміг у цій дуелі - 1:3.

Підсумки матчу:

Говерла - Шахтар 3:7

Говерла: Коваль, Качараба, Ягодинскіс (Каверін, 22), Люлька,Шиміч, Акакпо (Лухтанов, 80), Тудосе, Райчевіч (Трухін, 74), Мякушко,Хльобас, Фещук.

Шахтар: П'ятов, Шевчук (Дентіньо, 46), Срна, Кривцов, Ракицький, Марлос (Коваленко, 73), Коста (Адріано, 59), Тейшейра, Фред, Степаненко, Гладкий.

Перемога в Ужгороді дає прихильникам футболу інтригу у боротьбі за друге місце між "Шахтарем" та "Дніпром".

Нагадаємо, що сьогодні футболісти та тренери "Шахтаря" поклали квіти до підніжжя обеліску "Воїну-визволителю" на українсько-словацькому кордоні.