В Ужгороді офіційно стартував гастрономічно-колядницький фестиваль "Василля" (ФОТО)

Свято, яке "оселилося" на площі Народній ще 9 січня, триватиме аж до понеділка – з колядою, смачною гостиною, співами і танцями

Про це йдеться на сайті голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, пише Depo.Закарпаття.

У п'ятницю, 11 січня, на площі Народній офіційно відкрили ІІ Міжнародний гастрономічний і колядницький фестиваль "Василля", який вразив географією як учасників, так і почесних гостей.

"Дуже тішить той факт, що у цьогорічному фестивалі, який об'єднав традиції кулінарії та коляди, беруть участь близько 120 виробників вина, меду, сиру, іншої фермерської продукції з багатьох областей України, а також наші друзі з Румунії, Польщі, Македонії, Німеччини, Чехії, Угорщини, Словаччини. До участі у фестивалі долучилися кращі колективи області, колядницькі гурти та вертепи, митці. "Василля" для його учасників – це можливість презентувати та реалізувати свої надбання, для гостей – гарна нагода побувати у нашому чудовому місті, скуштувати закарпатські страви, випити погар закарпатського вина, і, звичайно ж, послухати закарпатські колядки і самим поколядувати", – наголосив, вітаючи гостей свята, Геннадій Москаль.

Радісну звістку про народження Христа сповістив загалу у різдвяній пісні Заслужений академічний Закарпатський народний хор. Традиційні колядки ознаменували закінчення робочого тижня, і сотні ужгородців та гостей обласного центру завітали до локацій ярмаркового містечка на головній площі Закарпаття. Свято, яке тут оселилося ще 9 січня, триватиме аж до понеділка – з колядою, смачною гостиною, співами і танцями.

[media type="picture" position="1"

Нагадаємо, завтра, 12 січня, колядницька хода рушить з площі Народної до Закарпатського обласного музею народної архітектури і побуту, де відбудеться масштабний фестиваль "Коляди в старому селі".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття