ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Ужгороді на честь завершення Другої світової влаштували бої лицарів (ВІДЕО)

70-ту річницю завершення Другої світової війни в Ужгороді відзначили мистецько-патріотичним заходом, фаєр-шоу, театралізованими сценами, середньовічними танцями, язичницькими обрядами та лицарським турніром
Depo.
9 травня 2015 12:55
ФОТО: depo.ua

Захід приурочили до дня Перемоги. Виступи, за словами артистів, спрямовані на розвиток історичних та культурних надбань, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на "ЗІК".

"Середньовічну культуру вивчаю рік. Відчуття, у які поринаєш під час виконання стародавніх танців, боротьби на мечах у лицарських обладунках передати важко. Вони нереальні. Ми хочемо зацікавити молодь минулим та показати культуру різних епох", - розповів учасник театру Роман Гайделбахер.

До свята артисти підготували вогняне шоу, сценічні лицарські бої, майстер-клас з історичного фехтування і з танців. Усі охочі городяни мали змогу поринути у атмосферу середньовіччя: спробувати походити на ходулях чи постріляти з лука, побитися в обладунках або пофотографуватися у них, послухати стародавні музичні мотиви та скуштувати середньовічних страв.